Matek3

Padají mi vlasy. Co mam delat aby mi zase narostly? Může to byt spatnou hygienou?

Nejlepší odpověď
gecco

Zajdi si za dermatologem – ale pomalu se začni připravovat na to, že padající vlasy zastaví až podlaha…
😉

Další odpovědi
orwell

Gravitaci ještě nikdo neporazil. Nevyhazuj zbytečně peníze, mně nepomohla ani zlepšená hyena, ani žádné kosmické přípravky. Podívej se na prince Wildu. Myslíš, že ten by na to neměl? Jestli je to jen přechodného charakteru (po nemoci, lécích,…), tak zase narostou.

Baromut

Zkus si v lékárně koupit nějaké vitamíny, např. Biosil. Není drahý a mně pomáhá :) Nemusíš se ale děsit, není to nic vyjímečného, každý (alespoň s kým se o tom bavím), má období, kdy mu vlasy padají.

pusinka50

Zajdi si ke kožnímu lékaři s prosbou o injekce s vitamínem B12. Budeš chodit na injekce 2–3 týdně a garantuji ti okamžité zlepšení.
Při dlouhodobějším užívání je prokázán pozitivní účinek na vlasy a nehty, a první zásah vitamínu B12 bývá vidět třeba už po čtvrté či páté dávce.

Já měla v mládí lysinku ve vlasech (ze stresu, z nervů) a má neteř díky stresům málem oplešatěla, měla ohromné lysiny po celé hlavě…

K nejvýznamnějším přírodním zdrojům vitaminu B12 patří játra, maso, mléko, vejce a v menším množství i kvašená zelenina, doporučuji pravidelně používat aspoň do doby, než se ti stav vlasů zlepší.

Těch injekcí ti kožař předepíše do začátku asi 10, buď se chodí obden nebo 2× týdně, ale uvidíš sám, že to zabere. Kdyby ne, doporučuji požádat o další dávku injekcí.

ivzez

Řiď se radou Gecca,

Pusinka není lékařka a to, co pomohlo jí, nemusí pomoci dalším …
Mám sto chtí její odpověď nahlásit (mohla by uškodit)…