Nechápavé

Padá mi tak 1× za hodinu internet a naskočí do 30 sekund, nevíte, čím by to mohlo být?

dřív to nedělalo

Odpovědi
Bednaricek

Příčin může být mnoho. Záleží na tom jaký mátei nternet (např. optický). Může se jednat o vadnou anténu, malware v počítači, vadná síťová karta v počítači, odcházející wifi router,… doporučuji projet PC programem Anti Malware Bytes MBAM (program je zdarma). Použitím tohoto nástroje vyloučíte malware a viry, poté bych na Vašem místě zkusil kontaktovat poskytovatele internetu, který většinou u zákazníků provádí opravy zdarma (záleží na tom, co máte ve smlouvě a co Váš poskytovatel nabízí za služby).

ivzez

To může být téměř čímkoliv.

Ale já bych začala poskytovatelem připojení k internetu,
u mě bývají výpadky „v jeho režii“.