Drap

Padá a padá. Se shrabováním je to horší než včera. Jak jste no tom vy ?

Doplňuji:
Tady už taky teď ustává. Před chvílí ale ještě boží dopuštění, vlaky nejezdí, silnice sjízdné jen někde, noviny nedojely. Buďte rádi že je u vás lépe

Nejlepší odpověď
Sůwa

Prosila bych ukázku, jak vypadá sníh. Ty ušmourané zbytečky co tu zbyly, jako sníh moc nevypadají 🙂. Přeji příjemné shrabovní.
Doplňuji:
Že nedojely noviny, může být zpříjemněním dne, to bych jako velký problém neviděla, spíš naopak. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Hezký den u nás spíš jen lehce poletuje ,ale abych to nezakřikla.I tak ho máme dost.
Doplňuji:
u nás fakt bílo
http://img.na­dapenny.com/t20/120­47/nadap045813177­660237.jpg

kropitko

Nepadá a nepadá, klidně bych hrabala, ale není co,,,,

Damiana

Nikde nic, docela tu nadílku závidím. Tady je spíš rozbředlá břečka a celkově to vypadá jen tragicky ušmudlaně.

Petra09

Jizni cechy-u nas tady taky vubec nepada a ani vcera nepadal.Ale jestli pan pochazi z mist kde je kalamitni stav tak nezavidim.

Andělé

Padá,padá a padá a ještě padá…
Do školky do kopce jsme šli jako bysme si vyšlápli horu. Domů jsem přišla jako sněhulák..I košíky u marketu byly bílé..

hanny 2

Brno – momentálně nepadá nic a vykukuje sluníčko.

fcoop

Já bych hrabal,až bych plakal,ale jediný,co je tady k hrabání je bordel,kterej je prostě všude.
Včera byl dost velkej vítr,takže tady je nafoukaná skládka,ale v okolí mají asi čisto.

veruska

Liberecko,ráno napadalo,je krásně bílo,nefouká a je na nule,hezký den.

štamgast

U nás nesněží, navíc silničáři posypali silnice solí a chodníky+cyklos­tezky pískem, takže vlastně není co.

Sůwa

Díky Hanulko za pohotově dodaný dokument, já bych mohla dát leda něco z loňské zimy. Sůwa