ocelot42

páchnoucí vagina

Mé parterce strašně smrdí. Je to jako něco žluklého. Nechci pořád dávat svého poloboha do toho.Co s tím má?
Doplňuji:
Nechápu Alesh Jak si jí může mýt?

Nejlepší odpověď
briketka10

jděte oba k lékaři !
nejen ona ..

Doplňuji:
http://www.bir­dz.sk/forum/za­pachajuci-vytok/15358-tema.html

Další odpovědi
Alesh

a meje si ji? 😉
Doplňuji:
zkuste tohle: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/M%C3%BDdlo

iceT

Páchnoucí polobůh (pokud se fak nemyjete)taky není nic moc…

venkovan

Partnerka je nemocná a divím se, že jí nedáš čas se vyléčit. Zřejmě bude mít nějaký zánět a otázkou je, zda je to třeba prostydnutím a nebo jsi jí ho tam zavlekl sám neumytými prsty, jazykem či penisem.
Takže jak píší jiní- k lékaři. Zpravidla partnerka od gynekologa přinese léčiva i pro partnera.
Pokud má žena v pochvě zdravé prostředí – hodné baktere, tak se zas tam moc intenzivně intimní partie mýt nemusí. Naopak – častým mytím se ničí vnitřní prostředí a vytvářejí podmínky pro kvasinky a další breberky.

anonym

Ocelote, to je tvoje hobby, jo? No, proti gustu… (ale stejně, to ti nezávidím).

balca

Tak ji ho strkej do zadku,ten nepáchne :DD

franku

Jen dvě věci smrdí jako zkažená ryba,ale jen jedna je zkažená ryba.

ocelot42

Nemyjeme si je