Páchnoucí stolice

Dobrý den prosím Vás můj syn 1rok byl neklidný v noci trochu zvracel a teď nastala stolice ale je to velice řidká stolice a strašně zapáchá (kyselý pach) stane se že si třeba jen pr… a v pleně je toho málo ale jde to cítit i třeba přes štramplíky a gatě je to strašný zápach.Měl to už vícekrát užíváme už 5 měsíců probiotika a sme na umělé výživě od narození (výživa Nestlé Bifidus) Poraďte my z čeho to může mít (vzduch strava) nebo je to něco jiného. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
kokoťenko

To chce klid naše malá smrdí pořád..pokud to bude přetrvávat,zajděte k lékaři,mohlo by se jednat o nějakou infekci

Další odpovědi
Miroslavst

Já tedy nevím milá maminko,
že by někdy vonělo něčí hovínko.

Lucimia

Pokud je to černý (až dehtovitý) velmi silně zapáchající průjem, může se jednat o melénu, která se vyskytuje u krvácení z dolní části trávicího traktu. Raději navštivte lékaře.