Martuse011

Jak je to s podpisem prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků?

p r o h l á š e n í
poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti
a z funkčních požitků

dobrý večer,
v termínu 29.6.-6.7. jsem měla brigádu a podepsala jsem na konci června prohlášení. Výplata mi už dávno přišla.
Od 8.7. mám druhou brigádu a prohlášení jsem podepsala znovu.
Teď nevím, jak to je, jestli první platí za červen nebo červenec.
Dá se s tím teď něco dělat? Myslíte, že bych z toho mohla mít problém?

Odpovědi
ivzez

Je to v pořádku.
Prohlášení nesmíte být podepsáno souběžně u dvou nebo více zaměstnavatelů. Platnost prvního prohlášení skončila s koncem první brigády,
proto jste i u druhé brigády mmohla prohlášení klidně podepsat.

(První podpis platil pro celou dobu od 29. června do 6. 7.)

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/