annas

P 0 ? 4 ? 8 B Co patří místo otazníků? Pomůžete úlohu vyřešit a logicky zdůvodnit?

Nejlepší odpověď
standa

Význam písmen ´P´ a ´B´ není z otázky zřejmý, takže se pokusím odpověď ve dvou variantách:

  1. písmena ´P´ a ´B´ nemají žádný význam :

potom by místo otazníků mohla být 2 a 6, čímž by vznikla logicky posloupná řada 2,4,6,8

  1. písmena ´P´ a ´B´ mají svůj význam, potom by číselná řada mohla vypadat takto:

0,2,4,6,8,10, kde P=0 a B=10

Ale třeba je to úplně jinak 🙂

Další odpovědi
vagra

Kerbere promiňte, píšu to nerad, ale nepomůžu.
Není to nedostatkem snahy, ani nechtěním úlohu vyřešit, nebo ji dokonce odmítnout logicky vysvětlit.
Důvod je zcela prozaický.
Co patří místo otazníků jednoduše nevím.

greycell

na první pohled mi nevychází žádné řady, možná jsou to tečky a při záměně písmen za čísla vyjde datum 16.4.82 ale vypadá to nepravděpodobně