Oznameni o trvani pracovniho pomeru zamestnavateli

dobry den
nezlobte se ,ale poud tomu rozumim i presto,ze podle zavodniho lekare jsem byla zdravotne nezpusobila -trvale a na tomto zaklade jsem dostala vypoved jak jsem jiz uvedla,mohu oznamit trvani prac.pomeru zamestnavateli,ne­bot i zavodnim lekarem jsem doporucena na pracovni lekarstvi.Zames­tnavatel pro mne nema praci,tak me plati v prumeru do vypovedi aniz by mi nejakou praci nabidl-pry nema.Presto chci podat oznameni aspon do dovrseni ,na vysledek z pracovniho lekarstvi ,zda se jedna ci nejedna o nemoc z povolani-posudek.Pak jak uvadite je smlouva neplatna a co kdyz zamestnavatel bude trvat na vypovedi vim,ze jsem mozna otravna ,ale nikdy jsem se stim nesetkala.dekuji za odpoved a za trpelivost

Odpovědi
člověk

už jste se byla informovat na uřadu práce,nebo na inspektorátě práce,tam vám poskytnou informace,a ještě někde najdete Společnost ochrany zaměstnanců,osobní jednání je nejduležitější,in­ternet nepomůže