oznámení o problému v aplikaci internet explorer

při zavírání stránek v seznamu s internetem
explorer se mi objevuje často zpráva ,že v aplikaci internet explorer došlo k problému a je třeba ji zavřít.omlouváme se za vzniklé potíže.proč k tomu dochází a kde je chyba? v mém počítači nebo v internetu a jde li to odstranit?

Nejlepší odpověď
Retko

Neni to chyba internetu, ale exploreru. Mozna bys mohl skusit novou verzi. Kazdopadne bych ti doporucit nejaky inteligentnejsi prohlizec. Explorer je fakt horor.

Skus vsude znamy Firefox a uvidis ze si na tuto chybu uz nevspomenes.