Avatar uživatele
monkey

Ožehavé téma! Bez předsudků! Co si o tom myslíte? Jak to vidíte vy?

nejsem zastáncem všichni do jednoho pytle!nejsem v žádném případě xenofobní a už vůbec ne jakkoli rasisticky smýšlející člověk!
obdivuji vietnamce za jejich snahu se lopotit v práci od nevidim do nevidim pro lepší zítřek jejich dětí a také to jakou jejich děti prokazují úctu svým rodičům.všiměte si také toho jaký mají průměr známek ve školách děti vietnamců narozené v ČR.jsou na tom daleko lépe než české děti samozřejmě v průměru!toto je holý fakt!
A já se ptám,pokud tyto děti z vietnamských rodin narozené tady si udrží charakter a snahu učit se, stane se z nich časem skupina lidí zasahujících do politiky a do různých vlivných odvětví a kruhů.to je můj předpoklad.

ZOTAVÍ NAŠI ZEM A POMŮŽOU NÁM DÍKY TOMU CO JSOU K LEPŠÍM ZÍTŘKŮM TŘEBA ZA 20 LET?já si myslím že ano už jen svou pílí a úctou k rodině dávají najevo své charakterové vlastnosti.
Doplňuji:
utopie?toto je čistě hypotetická otázka a do budoucna jedna z realných možností podložená fakty

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, BEAES, vagra, kapka před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslím,že je to utopie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

jsou mnohem pracovitejsi nez evropske narody.Ale podivejte jak to tam vypada u nich…
Nic proti nim nemam,ale oni jsou absolutne jina mentalita a navic drzi pouze pri sobe .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Myslím si, že přestože jsou jiná mentalita a drží při sobě, rozhodně pomůžou naší zemi víc než určité etnikum, na které doplácíme všichni.
Vietnamce obdivuji za to, co v cizí kultuře dosáhli, vypracovali se sami,od státu nic nevyžadují, jsou houževnatí. Pravda, najdou se i výjimky (kriminalita), ale ta je ve všech skupinách obyvatel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
monkey

to ano jiná mentalita to beru ale mne šlo o děti narozené zde a vychované zde a ovlivněné zdejší mentalitou a poměry.které již tolik netíhnou k tradicím.

před 4939 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

ale ony se nenechaji ovlivnit,to az za par generaci-snad.Jeste v zadne zemi se nestalo,aby priliv odlisneho etnika/mentali­ty,atd prineslo te zemi uzitek.Jsou zeme kde si uz davno rvou vlasy nad timhle problemem.

před 4938 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek