Ozdobne pismo,jak se Vam

libi.Ctu starsi knihy a nektere jsou psane ozdobnym pismem,samo o sobe to na mne pusobi pozitivne a je to nad miru pekne.Sem tam i ja si dovolim tak podobne psat(zacatek dopisu,na obalku ci blahoprani)je to jine pekne nez stroze ci tiskacim.A Vy, libi se Vam to?Diky

Nejlepší odpověď
kropitko

Už jsem to tu někde psala,mám ráda staré knihy i všechny další písemnosti…Mám několik dopisů po praprarodičích,ne­jen,že jsou napsány s velkou pečlivostí,ale i ten obsah je takový citlivý,jemný,ro­mantický. Škoda,že se to již vytratilo,těžko říct,proč tak již nepíšeme,,,,dnes napíšeme SMS…miluji Tě zlato,pa večer,kam se vytratila ta romantika!?

Další odpovědi
Jahoda

Ozdobné písmo je velmi hezké. Na to, abych takto mohla napsat JEDNO slovo, potřebuji nejméně čtvrt hodiny, naprostý klid a hodně světla. Stejně ale ani ten výsledek není dokonalý… 😁 Jinak, já před Vámi smekám ILIINES, že umíte psát ozdobným písmem. Můj taťka jím umí také psát, ale já toto bohužel nezdědila… 🙂 Prostě píšu svým písmem, který umím a ozdobný už moc nezvládám 🙂

panenka

Ozdobné písmo se mi líbí když jsem byla malá a byla na prázdninách u své babičky babička taky knížky s ozdobným písmem četla občas jsem jí do knížek nakukovala abych se nějaké písmo naučila nakonec jsem se ale naučila psát po svém .

kvikal

Kdyz se povede je to krásná práce, mám schované několik kniuh – většinou pohádkové a tam jsou vždy první písmena povídky ozdobná a související s obsahem textu. Ikdyz nevím co bych raději – knihy ručně malované, kterých bude omezené množství a s tím i vysoká cena / nebo kniha a jednoduchem tisku dostupná pro širší veřejnost

lenni

Já tedy musím říct, že se tyhle kudrnatá ozdobná písma moc číst nemůžu. Je to pěkné, ale bolí mě z toho oči.