Lilinka B

Ovocne knedlíky nebo smazený květák s bramborama?

Co je min tučne?

Nejlepší odpověď
quentos

Přijde na to. Ovocné knedlíky si mnoho lidí pocukruje, dá si na to jogurt, kakao… květák: na čem smaží, jak dlouho se smaží… ty brambory k němu maštěné, nemaštěné… s tatarkou, bez tatarky…? Záleží na spoustě okolností.

Další odpovědi
zzzzz

Nejmíň mastné bude dát si vařené brambory a vařený květák.
Pokud se jedná o dietu, tak smaženým jídlům se vyhni. Knedlíky se dají udělat i dietní, ale nejsou dobré.

marci1

Vyjde to asi na stejno. Knedlíky se ještě pocukrují a polijí rozpuštěným máslem.

arygnoc

záleží na tom?
oboje je ňam.

pokiaľ chcete niečo netučné, dajte si fazuľovú polievku.

elektrikář

Tučnější bude smažený květák ale knedlíky polité máslem tvaroh a cukr je také kalorická bomba.

Drap

Knedlíky. Smažený květák ale asi zdravější.

Funna

míň tučné jsou knedlíky, ale z dietetického hlediska je na tom lépe květák…