pesvlcak

Ovlivňuje Tribulus Terrestris růst tělesného ochlupení?

Odpovědi
Front

Myslím, že ne. Kotvičník zemní je oblíbený u sportovců a ti nevvpadají jako medvědi.

Michálek1245

Dobrý den, kotvičník zemní tinktura má pozitivní vliv na hormonální rovnováhu, nikoliv ale na růst přírodního ochlupení. Hodně ale záleží na predispozicích konkrétního jedince. :) Osobně bych doporučoval začít s menšími dávkami a pozorovat se. Nicméně testosteron jako takový není jeho součástí (na rozdíl od jiných syntetických alternativ).