zjentek

Ovlivňuje psychickej stav chlapa jeho velikost?

..myslím tím, jestli psychickej stav chlapa přímo ovlivňuje velikost jeho penisu
..ale nechtěl jsem to sprosté slovo uvést takhle přímo do otázky.. ;q

barbakan: chápu, to já mívám ten samej problém jako ty, stres na mě působí úplně stejně jako studená voda ..a někde je voda studená tak 2cm a to „tam“ pak nevleze nic! ;q

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud má normální partnerku a pokud jeho sebevědomí není na bodu 0, tak ne. Ženy taky nejsou všechny jako Pamela z Pobřežní hlídky.

Další odpovědi
gecco

Jasně.
Čím větší je chlap, tím je větší…
😉

fcoop

Podle odpovědí některých ctěných místních uživatelů....­...........ur­čitě.
Mají tendenci si ho poměřovat s ostatními.

Kdo ho má většího,kdo dál doplivne,kdo má většího a silnějšího staršího bráchu…atd.

Velikost a psychika.....­..........to by mohlo znamenat,že muži černé pleti mají sebevědomí tolik,že by ho mohli rozdávat.

Takže heslo dne:„I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo“.

anonym

Jo, jsem duševně na dně, když „tam“ nevleze celý!

V tomto případě použij pozici na fajfku: přiložíš ty 2 cm na otvor a palcem natlačíš! 🙂

iceT

Řekla bych, že je to přesně opačně…velikost penisu ovlivňuje psychický stav chlapa…ale su baba, tak tomu asi prd rozumím 🙂

anonym

gecco, tys nedostal před malou chvíli zprávu?

zjentek

jestli tě můj dotaz inspiroval k rozesílání detailů o této problematice místním uživatelům, tak takhle von myšlen nebyl

anonym

Kdepak, já jen poslal zprávu jiného znění a i když vím, že online, neodepsal, ale už se tak stalo.

gecco

Už máš odpovědˇ- tedy doufám…
😉
Kdyžtak další zítra, dneska se jdu na pískárnu kouknout, co s mou velikostí udělá studená voda a večer taky (asi) nebudu…
😉