Mofli

Ovlivňuje lokalita rychlost stahování dat?

Pořídil jsem si v Praze UPC Fiber Power 30. Hned jsem byl šokovaný pomalou rychlostí stahování dat. Nejprv jsem si myslel, že příčina je na serveru, konkrétně Rapidgator a Rapidshare, ale z vesničky, odkud pocházím pořád může stahovat ty samé soubory slíbenou rychlosti tj až 1,1 MB/sek. Může to být tím, že v Praze je síť nějak zatížená, nebo proč? Nebo chyba je u UPC? mám nárok na reklamaci? Děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Hlavně nesmíš zapomenout restartovat router ))
Pokud i pak je rychlost malá, kontaktuj UPC – musí to šlapat jak má !!

Další odpovědi
ADSL.cz

Zkuste si rychlost změřit ještě na jiných stránkách, ne každý měřák ukazuje stejně, třeba tady http://www.ad­sl.cz/mereni-rychlosti-internetu