terry

Ovlivní zvýšení DPH váš domácí rozpočet?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Zvýšení DPH ovlivní rozpočet ve všech domácnostech , jen s tím rozdílem, že pro některé to bude třeba kritické , pro jiné stěží povšimnutelné. Ale ovlivnit to muisí téměř všechny platby u všech.

Další odpovědi
tom004

To se pozná za nějaký ten měsíc.Ale nevěřím v nějaké zásadní změny.Podle mne zůstane stejný.

Sůwa

Můj rozpočet by změna DPH ovlivnit neměla, teď jsem se dívala na doplatky u léků, není to nijak závratné zvýšení. Jsem i nadále spokojená a optimistická důchodkyně 😁

hanulka11

myslím, že to je jen planý humbuk .....no asi jak u koho
u mne neovlivní

www

Můj ovlivní a obávám se, že citelně. Už teď je to na hraně a další ještě přijde ☹.

briketka10

můj ovlivní citelně, nejen že se zdraží voda, elektřina, nájem už mi zvedli, ale nyní to již pociťuji, že se zdraží potraviny ty se již postupně měsíce pomalu zvedaly, zdražují i ty granule pro kočky a nevím co si na nás ještě vymyslí !!

Děda Louda

Jelikož už teď utratíme, co vyděláme, jeví se mi pravděpodobnost změny jako nulová.