Ovlivní vysoký krevní tlak i nitrooční tlak?

A co když má někdo nízký krevní tlak? Nejčastěji mám nitrooční tlak 8 až 11 torrů na obou očích a nízký tlak.
Zajímalo by mě pokud by měl někdo dlouhodobě vysoký krevní tlak a vysoký nitrooční tlak jestli by mu po snížení krevního tlaku klesla i hodnota toho nitroočního?

Odpovědi
Drap

Myslím, že takto to neni.

anonym

Otázka pro očního lékaře! Nemáš nějakou otázku pro laiky?

da ny

NE

anonym

barbakan: Ptám se na ledasco. Pro laiky i pro experty. Třeba se někdo najde kdo ví. I pokud ne, alespoň se může diskutovat. I tak máš pravdu a v tomto případě mi dá spolehlivou odpověď pravděpodobně oční lékař.