Lgee

Ovlivní vás spíše internetová, nebo TV reklama?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jáára

Jiná Varianta

Ani jedna.
Tu televizní blokuju tak, že nemám televizi.
Tu internetovou blokuju doplňky AdBlock, uBlock nebo na úrovni systému (hosts).

Další odpovědi
anonym

Jiná Varianta

Žádná, protože vím, že bez reklamy by bylo zboží lacinější, takže si žádné reklamované zboží nekupuji.

dubraro

Jiná Varianta

Televizor nemám a internetové si nevšímám.
Reklama pro mne znamená varování, že příslušný výrobek je pravděpodobně předražený nebo nekvalitní.

Klaproth

Jiná Varianta

Internetovou reklamu mám zablokovanou, na TV se dívám minimálně, ale už jsem vědomě podlehl reklamě v odborném fotografickém časopise.

anonym

Jiná Varianta

Na televizi nekoukám, na internetu používám adblock.

Dneska na televizi kouká spíš většina starších lidí, čímž narážím na důchodce, a většina z nich je hrozně naivních, takže skočí skoro na vše. Na internetu se zase pohybuje spoustu malých dětí, které jsou také naivní, a také bohužel věří skoro všemu.

Tím pádem internetová reklama ovlivňuje mladší, a televizní starší publikum.

M_Petr_M

Internetová

Nuk nuk

Internetová

ale jenom proto, že nemám televizi, tudíž teevizní je u mne bez šance. Ve skutečnosti reklamy prakticky ignoruji, a zaujme, případně ovlivní mne jen velice výjimečně.