tomvot99

Ovlivní marihuana cukr v krvi?

Dobrý den,

když si člověk jeden den párkrát potáhne marihuanu a druhý den jde na 17 letou prohlídku, může se při testech moči souvisejících s prohlídkou nějak prokázat pozůstatek THC nebo ovlivnit nějaké další hodnoty, jako např. cukr v krvi?

Díky

Odpovědi
UltraFan

Ano muže …
Nechápu tyhle dobytky, co v 17 letech kouří marihuanu. Mě je také 17 let a v životě jsem nepožil větší množství alkoholu, v živote jsem v puse neměl cigaretu ani trávu …

Tím se nechci nijak chlubit, chci říci, že žiju vesměs zdravě a takovýhle problémy řešit nemusím …

Sorry, ale nezletilí, co užívají drogy mě dokážou vždy naštvat.

anonym

to nevím, ale vylíže Ti to mozek a vycucne peněženku

Šidlo

cukor v krvi asi nie, ale centrum hladu hej…a ked sa najete, tak vám určite stúpne

a nehulte, mladým to škodí aj na mozog, aj na gény