Ovládání PC na dálku

Máte někdo zkušenosti z programem teamviewer? Potřebuji nějaký změny v PC od známýho z Kanady .. jestli je to technicky možný napojit se na jiný počítač a provádět úpravy

Nejlepší odpověď
panenka

Ano mám team viewer nainstalovaný a vždy když potřebuji spojím se známým nahlásím mu heslo a pomůže mi nainstalovat vše potřebné co mám v počítači mít.

Další odpovědi
SinceX

Ano, skvělý program, málokterý se najde tak dobrý a pro nekomerční využítí zadarmo. Být Vámi, tak si ho ihned nainstaluji, a používám o sto šest..;)

Elk

Teda teď jsem to vyzkoušel a je to paráda! Tisíceré díky!!!

alexandra

Můžete,někdo napsat co tento program dělá a na co je dobrý.Moc mě to zaujalo,ale nějak jsem to nepochopila.