Pokročilý

ovládání pc bezdrátově.

mám takový zvláštní dotaz. klekl mi noťas a zvažuji koupě nového. Ale jako další variante je PC klasický. Ráda bych ale koupila jen bendu a monitor a klávesnici měla bezdrátově. Ale tak abych se s tím monitorem a klávesnicí mohla po daném pokoji pohybovat. Proto se ptám jestli existuje nějaký monitor s klávesnicí tak aby ten monitor mohla lehce skovat proti náhodnému poškození atd.. mám na mysli monitor a k tomu klávesnici, která by šla jen sklopit k sobě - takový jakoby notebook, ale základní hardware by byl v té koupené beně někde v rohu místnosti. dík

Odpovědi:

Zlatý

Dělá se to jinak.
Koupíš monitor podle vlastního výběru a bezdrátovou klávesnici ( například http://www.alza.cz/… ). Ta většinou obsahuje maličký BT prvek, který strčíš no USB na počítači. Potom se můžeš s tou klávesnicí pohybovat. Stejně tak se prodávají a používají bezdrátové myši.
Bezdrátové monitory sice existují také, ale není to žádné efektivní řešení..
Ve tvém případě bych proto volil raději ten notebook.

Stříbrný

:) určitě to existuje, jen je to otázka peněz. Pro běžného člověka nedostupné...
Jestli chcete vysílat obraz jen v HD bezdrátově, je neuvěřitelně velká odezva a poměr kvality neni 1:1.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.