martinpelan

Ovládací panel optimus

Servus,mám počítač Dell inspiron 7720 který má integrovanou grafiku intel a externí nvidia GeForce GT650M a bylo mi doporučeno na jejích přepínání ovládací panel ,,Optimus´´ a nikde ho nemůžu najít ke stáhnutí… Dík za odpovědi

Odpovědi
cochee

Já se vyjádřím přesněji, než předtím. Optimus je technologie firmy NVIDIA pro notebooky s dvojí grafikou („herní“ a „kancelářskou“). Notebooky takto vybavené mají přizpůsobený ovládací panel NVIDIA, který technologii Optimus podporuje. Takže si otevř normální ovládací panel NVIDIA (bývá nejčastěji v liště poblíž hodin anebo v místním menu, když klikneš do prázdného místa plochy pravým tlačítkem) a jdi do 3D nastavení, Správa 3D nastavení, Nastavení programů. Zde si pro každý nainstalovaný program můžeš přidat profil, jestli se má program spouštět s výkonnou nebo ekonomickou grafikou. (Můžeme pokračovat v diskuzi, bude-li potřeba.)