Ovladače Windows

Kde se nachází ovladače na Windows a jak je poznám.. abych je nesmazal třeba při čištění

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nacházejí se ve složce windows a na tu radši nesahej!!!!!!!!!­!!!!!! Jinak se se zlou potážeš.
Dále nedoporučuji sahat na složku Program filles, windows-veškeré složky system, system32 atd.
Kvalitní čistič tam nesahá a pokud ano, tak pouze do těch složek, co nejsou nezbytné pro chod počítače.
Doplňuji:
No děkuji za ten palec dolu. Bohužel ten kdo ho dal má smůlu, protože to niujak neovlivní odpověď. a když už ten dotyčný dal palec dolu, mohl napsat alespoň svou odpověď. třeba by byla lepší než ta moje, když už ji hodnotí palcem dolu. Nebo že by to byl zase jen nějaký úchyl co dává palce dolu jen tak každému?
Nebylo by na škodu, kdyby zavedli u těch palců aby tam bylo zobrazeno jméno-nick.