ovladače/ drivery pro NVIDIA Ge Force 6600GT

Moc se v tom nevyznám potřeboval bych přeinstalovat ovladač pro tuto grafickou kartu nejde mě režim spánku když na něj kliknu naskočí tabulka aktualizujte ovladač dík za návod

Odpovědi
Michal Kole

stáhni si ovládač z http://www.nvi­dia.co.uk/Dow­nload/index.as­px?lang=en-uk

V menu vyber typ grafické karty a operační systém důležitá je i „bitovost“ (32 bitů nebo 64 bitů)

Pokud bude nějaká problém můžeš mi napsat na michal.kolesa@seznam.cz pokusím se poradit jinak