Ovladače ATI Radeon xpress 200 series na Windows 8

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, zda-li by mi někdo nedokázal poradit nebo zaslat nějaký odkaz na ovladače ATI Radeon xpress 200 series. Hledal jsem na internetu, nějaké návody sice existují, ale v Angličtině a moje orientace je ve většině případech hodně špatná. Nainstaloval jsem Windows 8 na starší pc, které má právě ještě tuto grafiku. Pc na to výkon má, jen s tou grafikou je problém. Za všechny vaše rady budu velice vděčný.

Předem díky za každou snahu o pomoc-
Doplňuji:
Hoši je to blbé, ale zkoušel jsem to, co jste mi doporučili a ani jedno nefunguje. Detektor od AMD nic nezjistil a ten druhý program mi sice nainstaloval Catalyst, ale stejně se to pořád tváří jako základní adaptér Microsoft :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hledejte vždy na oficiálních stránkách výrobce - tedy AMD - www.amd.com - záložka Support & Drivers
Můžete si tam stáhnout i detektor, který Vám stáhne ovladač přímo pro tu grafickou kartu automaticky.

Další odpovědi:

Zlatý

vis co je to sice dost nestandartni postup ...ale stahni si toto ...http://www.windows8downloads.c om/… stim si aktualizuj vsechny ovladace nic na tom neni ...tady je neco vice o programu + navod..http://magazin.stahuj.centrum. cz/… pred stahovanim ovladacu si vytvor bod obnovy ...jen tak pro jistotu stejne ti to udela i tento program u kazdeho stazeneho ovladace ...
Doplňuji:
No ono to byva take tim... ze proste lide do svejch masin instaluji zrovna ten Win kterej zrovna vysel a to jako nevim proc ja nejradeji furt frcim na XP..popripade ubuntu pak dlouho nic a windows 7 pak co by sutrem dohodil ty pobouchane visty a narvat si 8 do starsiho Pc by me ani nahodou nenapadlo....nabizi se jeste otazka.... Podporuje tvuj hardware ovladace pro Windows 8 ?...neco se pokusim najit pak ti nam vedet vnitrrni postou.. to by v tom byl antikrist aby se nenaslo reseni ...:D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.