LuK4S3k CZ

Ovladač AMD Driver Přestal pracoval ale byl obnoven vůbec nevím co stím.

Pokaždé se mě to při hraní některých her sekne třeba na minutu a na liště se ukáže tato hláška nevíte prosíííím co stím ?

Zkoušel jsem už vyčistit chladiče Aktualizovat DirectX a ovladač grafické karty Game Booster nic nepomohlo.

Nejlepší odpověď
badisko

uplne ten ovladac odstran a nainstaluj novej … http://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=am­d+driver+upda­te&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest