Je takto v pořádku ověření pravosti Windows 7?

Počítač je repasován a nainstalované Windows 7 Home Premium a po jisté době jsem si všiml že na bedně zůstal pouze původní štítek XP a tak jsem spustil ověření s tímto výsledkem
Vítá vás systém Windows
Protože systém Windows nainstalovaný ve vašem počítači je originální, můžete začít využívat výhod zabezpečení, spolehlivosti a ochrany, které poskytuje.Je to takto dobře.

Odpovědi
cochee

Je to v pořádku, taky je možné, že v PC původně byla jiná střeva a XP štítek patřil ještě k nim. Jinak je samozřejmě také možné, že instalace Windows 7 je šikovně upirátěná, takže se může stát, že za čas už PC tím ověřením neprojde (Microsoft čas od času vnutí ověření prostřednictvím Windows Update, zejména když vymyslí nové metody odhalení pirátské instalace).

msi

chlape je to v pořádku, nemusíš se nčeho bát.