Ověření podpisu – vím, že u notáře .. ale, nevíte, jestli i na magistrátě? -iv-

Jupiii ! Prislo mi schvaleni – dotace zelenym usporam. Cekala jsem 7 mesicu. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Iv, jsem nenapravitelná. Modrá lišta.

Další odpovědi
Valky

I na úřadu to schvalují, kdekoliv, já mám trvalé bydliště Jirkov (Severní Čechy) a podpis mi schvalovali na úřadu prahy 1 … zaplatíte 30Kč a je hotovo. :)

zbynekplzen

Na magistrátě,ale třeba i na poště cena kolem 30–40kč
Doplňuji:
Hm když to tu čtu , tak mě udivuje ,že má pošta byt je to jeden státní podnik , na různých pobočkách různé ceny . Abych tedy upřesnil u nás v Plzni pošta 30kč, a u notáře jsem platil 36kč přesně a to letos na jaře .I v ceníku má pošta 30kč za jedno ověření

http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/czech-point/overovani-listin-a-podpisu-id27685/#cenik

Deli

Tak to chce oslavičku, ne? 🙂

Já jsem si nechávala ověřovat podpis na Městském úřadu v Hor.Bříze, takže asi kdekoli…

ARIS

Na poště kde je CZECHPOINT (označení modrou nálepkou s tímto nápisem)
Cena 50,– Kč – vím to z vlastní zkušenosti

anonym

Na každém Czechpoint-u, tedy i magistrátním.
Trochu logiky!
A přestože přeji, naskočila mi, nevím proč, jedna asociace – „Hloupému sedlákovi se rodí největší brambory“.

KdoSiOdJinud

Pošta, maturitní vysvědčení = 60kč :)

anonym

Kerberus , ja jsem -iv- na to jste zapomnela !? 🙂
P.S. Slo mi o to , jestli si muzu nechat overit podpis i na magistratu a to jsem v modre listicce nenasla.
Ale uz to mam . 30 kc.
A googliku radsi ani nepisu .. pssst ! 🙂 -iv-