hawranek

Ověřené recepty

Máte svojí oblíbenou stránku s recepty, které vám vždy vyjdou a vždy se to „dá žrát“? 🙂 stránek s recepty je spousta, ale mě jde o to, kterou považujete za nejlepší, kterou máte osobně vyzkoušenou 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ano mám , http://www.to­precepty.cz/ ,kde i přispívám.

Další odpovědi
Illines

I ja mam nejradsi Toprecepty a take tam mam i ja prispevky.

pokazdejinak

mám vyzkoušené recepty z časopisu apetit a dost často využívám i jejich online verzi:
www.apetitonline.cz

  • ale pozor, mají i recepty od čtenářů, u těch si vždy pořádně přečtu diskusi, ale recepty přímo od redakce jsou ověřené a vždy jim důvěřuji :)

a nedám dopustit na tipy, recepty a doporučení pana cuketky ;)
www.cuketka.cz

Romann1610

Mám 🙂 tato se mi zdá nejlepší,a jsou k receptům i videa takže pro začátečníky jako stvořené 🙂

Zdroj: ekucharka.net/

MILAN1961

www.vareni.cz

Dominno

já nejraději čerpám recepty, když nevím co uvařit z www.svet-zdravi.cz/recepty