Otvor pro baterii

Dodavatel uvádí, že na granitovém dřezu není otvor pro baterii. Jak se dá otvor udělat? Nepraskne materiál při dělání otvoru?

Odpovědi
Marky71

Instalatéři na to mají speciální „vrtáky“ přesně pro baterii, nepraskne, nebojte.

ReHu

Souhlasím s Marky71. Tyto dřezy se mi také líbí. Solidní instal.má spešl vrtáky a těmi to jde.

FOG

Doporucoval bych vrtani pod vodou,pod nejakou emulzi.V pripade velkeho zahrati je moznost prasknuti materialu.Myslim,ze je potreba chlazeni.