cubulka

Otravoval vás sourozenec když jste byly děti.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Další odpovědi
quentos

Ano

sourozenec, která neotravuje, není normální :{)>

… pardon, nevšim jsem si, že otázka je jen pro ženy.

iceT

Ano

venkovan

Ano

Nejsem žena, nicméně sypal mi arsen do jídla, já zas jemu dával pít odvar z rulíku.

gnosis

Ne

ne. jsem temer o 3 roky starsi takze to bylo naopak z me strany, byl jsem hnusny bracha a dnes toho lituju.

dědapetr

Ano

filva

Ano

Ella

Ano

Byla jsem nejmladší, otravovala jsem spíš já bráchy, aby mě nechali zahrát si hry na takové té staré mašince, kam se dávaly takové kazetové hry, jestli víte ;) jinak jako každé normální děti jsme se občas porafali ;)