quentos

Otevřu dokument v OO Writeru a místo textu samé mřížky (#). Předtím to po mně chtělo zvolit kódování…

Vždycky předtím se dokument otevíral bez problému.
Jak ho uvést do původní podoby?
Doplňuji:
nezdá se, že by ukládání kopií bylo v nastavení :{(>

Odpovědi
anonym

pokud máš v nastavení ukládat kopie, tak jsou to soubory s příponou *.bak a z toho jej obnovíš. Jinak se podívat v nastavení(mož­nostech) na kódování
Doplňuji:
vycházím z wordu, oo nemám. Ten má v nástrojích – možnosti aplikace – upřesnit – ukládání – záložní kopie.