lusylla

Otevření kempu..máte někdo zkušenost?? co to vše obnáší…krom tedy peněz a pozemku..:)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak pokud máte dost peněz, tak nebude problém splnit hygienické požadavky. Kamarádka kemp měla a musela ho zavřít skrz hygienu, na úvěr nedosáhla a neměla peníze na nové soc. zařízení.
Je důležité mít hlavně dobré místo, aby tam jezdili lidé, no a pak už jen vybudovat si klientelu.
Kde ho chystáte?

Další odpovědi
Drap

Kromě hygieny i stavební povolení, souhlas obce a souhlasy všech okolních vlastníků

lusylla

Děkuji za Váš názor… kolik přesně máte na mysli větou dost peněz??

Myslíte pro vybudování sociálního zařízení, umývárky?? ano to vím..bez toho by to nešlo,..:)

Jednalo by se o Olomoucký kraj…:)

zzzzz

Tak záleží co tam vše chcete mít. Pro kolik lidí atd. Na 100 lidí vám nestačí jedno WC, to si musíte nechat k tomu účelu zkolaudovat. Takže si to vše dopředu zjistěte, ať pak nejste překvapení. Také musíte řešit stravování, to také něco stojí. Nezapomeňte na pojištění.