Miroslavst

Otevírání záložky v novém panelu-Mozilla Firefox 4.0?

Nainstaloval jsem si mozillu a nevím co jsem provedl.
Jsem zvyklý otevírat záložky tak, že kliknu na záložky, potom pravým tlačítkem a vyberu oevřít v novém panelu. Bylo to tam, ale nějak jsem to podělal. Nyní je to šedivé a otevřít to nejde ani v novém okně ani v novém panelu.
Kde to nastavit.
Vybírat po kliknutí na + vedle záložek na liště se mi teda vůbec nechce.
Díky moc za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

pouzivam obvykle tento zpusob, Stisknu levé CTRL (nebo CTRL+SHIFT) a klepnu levým tlacitkem mysi na odkaz, podle mne rychlejsi nez v menu lovit polozku „otevrit v novem panelu“ (nicmene nevim proc ji mate zasedlou, pomohlo by vytvoreni noveho uzivatelskeho profilu, to ostatne pomuze vzdy)

(CTRL+W uzavru aktualni panel, a CTRL+TAB prepinam na dalsi, klavesove zkratky jsou opravdu rychle)