Miroslavst

Otevírání záložek v novém panelu-firefox 4.0?

Já nechci oevírat odkazy, mám vytvořené záložky na liště(soubor-úpravy-zobrazení-historie-záložky-nástroje-nápověda).
Zde v záložkách vyberu stránku, kterou bych chtěl otevřít, ale zašedlé je vše. Jak otevřít, tak otevřít v novém panelu i okně. Takže nemohu otevřít.
Jediné co můžu je kliknout na + vedle již otevřených záložek a zde vybrat z okýnek, ale ty okýnka tam nechci.
Jak to vrátit zpět?
Jaký nový účet vytvořit? Já žádný nevytvářel.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

novy uzivatelsky profil, vznika automaticky pri instalaci firefoxu, kdyz se neco pokazi a nevime jak to opravit, tak proste vytvorime fungl novy uzivatelsky profil a tim uvedeme firefox do puvodniho funkcniho nastaveni … to se dela tak ze ve start nabidce vyberete polozku Spustit (nebo klavesovou zkratkou WOKNO+R) a napisete prikaz „c:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe -profilemanager“ (bez tech uvozovek), firefox predtim musi byt vypnuty … v okne spravce proflu vytvorite novy a spustite s nim firefox.