jiříí

Otevírají se mi reklamní stránky při klikání na netu. Co s tím?

Ať kliknu kamkoliv při běžném surfování, tak se mi otevře reklamní stránka… co s tím prosím? (ocenil bych absenci řečí typu porno, a že je to na Google, díky)

Odpovědi
Martinuss

v první řadě bych používal adblock https://getad­block.com/ na odstranění veškerejch reklam

nejspíš tam budeš mít nějaký breberky, projed to nějakym programem na odstranění, každej doporučuje něco jinýho ja používám
Spybot-S&D
Advanced SystemCare Ultimate 8 (ten lidi odsuzují ale mě jde v pohodě)