tomvot99

Oteklý palec

Ahoj,
dnes jsem uklouzl po kluzké podlaze, udělal jsem něco jako provaz :D, a natelk mi palec v kloubu. Teď to hrozně bolí a musím kulhat ☹
Máte s tím nějaké zkušenosti?
Mám po ruce Framykoin a Triamcinolon E Léčiva. Může něco z toho pomoci?
Díky !

Odpovědi
Conchus

To může být možná i zlomené. Doporučuji lékaře, rtg a pak léčbu. Palec je nejdůležitější prst a vyplatí se o něj pečovat.

rigormortis

??? odkulhej to…jakmile to zmodrá, tak to odkulhej taky. Za dva dny budeš o.k. i bez sádry.
Doplňuji:
léčiv se vyvaruj, tělo si umí poradit i samo.