Jituna

oteklé ruce.

Delší dobu mi otékají ruce. Přičítala jsem to věku, a také tomu že práce mi není cizí. Ted mám levou ruku pořád oteklou a bolí. Léčím to obklady, případně prášky na bolest. Kdo mi poradí… Marodit se mi nechce.

Odpovědi
anonym

Jestli je ruka otekla cela-pak to chce doktora,nebot pricin je vice-od srdce,voda,ce­vy,reuma.

Kostík

Určitě bych navštívila svého lékaře, pokud to trvá déle a nepomáhají obklady, je zvláštní, že jen jedna ruka, může to být předzvěst nějaké nemoci, nebo obražený, to bolí víc jak zlomenina, ale určitě Jituno navštivte lékaře ať máte jistotu a klid.

anonym

Jituno vzhledem k vaší práci při které celé hodiny dny nepřirozeně namáháte určité svaly na rukách – prsty, by mohlo dojít k zápalu svalů na ruce. Zkuste si na čas dojednat ve svém provozu jinší práci. Jinak se marodění nevyhnete.

Málče

Můžete zkusit VERAL-NEO EMULGEL. Pokud nepomůže, budete muset nakonec lékaře navštívit.