EDA

OTEKLÉ KOLENO

PŘES NOC MI ZNIČEHONIC OTEKLO KOLENO, DOST TO BOLÍ A TLAČÍ.
PROSÍM O HELP, CO S TÍM. JAKÝ OBKLAD ZABERE CO NEJDŘÍVE?
MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI?

Nejlepší odpověď
rynek878

Určitě bych to řešil tím,že bych si to nechal nejprve zrentgenovat.

Další odpovědi
dudu

Určitě by Vám neublížila mast s legračním názvem Koňský balzám. Je vyráběna ve švýcarské licenci a jedná se o výtažek ze třiceti bylin., poskytuje úlevu při bolestech kloubů, svalů a zad. Nedávno jsem tuto mastičku zkusmo použil po štípnutí včelou a do rána otok zcela zmizel.

Michal

Navštivte lékaře!

ReHu

Pokud neznáme důvod, jako, že ne, zcela jistě lékaře.
A pokud to bolí, nevím, na co čekáte.
Lékař vám také neporadí po netu.

vecernice

Já teda nejsu zrovna ten člověk,co by hned běžel k doktorovi a proto bych počkala.Vlažným obkladem nic nepokazíš.Jestli s tím kolenem nic nebylo před spaním a nikdy před tím se to nestalo,tak je to zvláštní.Ta zmíněná konˇská mast taky není špatná.V sobotu mě asi něco štíplo do lokte,ani jsem si toho nevšimla a dneska to vypadá jako bych měla ještě jeden loket,tak že příčina může být různá.Nechci tvůj problém zlehčovat,ale za den uvidíš,jestli ten otok bude trochu opadat a pak hurá k tomu doktorovi.