Biedronca

Otec přes mobil se nechal přemluvit na pausal od vodafonu, jak z toho ven?

Otec kývl přes telefon na paušal od vodafonu za 170 Kč měsíčně a číslo od T-mobile mu zůstane. Více informací neví, prostě to potvrdil. Příjde ještě nějaký balíček, kde budou všechny instrukce atd. Už nahlásil osobní udaje jako číslo OP, atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nebylo uzavřeno na stabilbím prodejním místě, může od smlouvy do 14 dnů odstoupit. Kontaktujte Vodafone.

Další odpovědi
jmhad

Já bych ještě doplnil – balíček odmítnout od doručovatele přijmou a nechat vrátit odesilateli.To zpravidla není Vodafone,ale nějaký smluvní partner,který dělá tyhle nábory za něho.Pak ihned kontaktovat Vodafone s tím,že od smlouvy sjednané po telefonu odstupuje z důvodu,že před svým souhlasem neměl možnost se seznámit s obchodními podmínkami operátora.Tohle předjednat telefonem a pak podat písemně. Ono totiž v těch podmínkách je finta a to,že smlouva nemusí být podepsána,ale vstupuje v platnost prvním zavoláním,tedy okamžikem použitím jejich služeb.Může se tedy stát,že z tohoto pohledu je již smlouva platná a za poskytnuté služby budete muset zaplatit.A právě nemožnost se předem seznámit s oněmi obchodními podmínkami/které asi budou v onom dopise/ zakládá důvod ke zrušení smlouvy do 14-ti dnů,v některých případech i za déle.Ale to už chce právníka.