Krčálek

Otcova práce v zahraničí

Dobrý den, otec musí odcestovat na dva za prací do Londýna a mamka jede s ním. Zeptali se mě, jestli nechci jet s nimi anebo zůstat s babičkou. Udělal jsem si pro a proti. Anglicky sice umím dobře, ale zase v Brně mám kamarády. V Anglii je to hezké, jenomže Brno znám líp. Co myslíte, měl bych odjet nebo zůstas v Česku?

Nejlepší odpověď
Drap

To my tady nedokážeme rozhodnout. Chápu že kamarádi a okolí které znáš je jistou výhodou. Naopak, zahraniční zkušenost je k nezaplacení. Jistě si najdeš rychle nové kamarády a zábavu, pokud se rozhodneš pro Londýn.

Další odpovědi
Lakeysha

Jeď do Anglie! Co já bych za takovou jedinečnou možnost poznat kus světa s podporou rodičů za prdelí dala:-D…!

anonym

Krčálku, předpokládám, že otec odjíždí na dva roky. To si ale musíš vyjednat přece Ty s rodiči. Oni musí rozhodnout, co pro Tebe bude nejlepší a Ty musíš vědět, co chceš více – být v Brně s kamarády a s babičkou, nebo být v Londýně se svými rodiči.
Zřejmě bych na Tvém místě využila možnosti jet do Anglie.

terry

Rozhodnout se musíš sám. Já bych jela.