Otazky ohledne origami - uzasna ale obtizna vec ???

Dobry den,

Momentalne jsem nemocny a musim lezet v posteli tak me napadlo zacit s origami. Origami se mi hrozne libi, je to nadherna prosta vec, ale mam par dotazu...Zkousel jsem letaciho jeraba, a ani po 5. Se mi nepovedl. Tudiz : 1. Zalezi na velikosti papiru ? Cim vetsi tim lehci nebo naopak ? 2. Jaky je nejvhodnejsi druh papiru ? 3. Da se pouzit i klasicky kancelarsky papir ? 4. Jake jsou nejlehci origami ? A k tomu jeste zda nevite jak sikovne prekladat papir, nemam v tom zkusenost a vzdycky ho prelozim trochu na sikmo nebo tak a pozdeji to dela problem. Predem hrozne moc dekuji za kazdou odpoved, hezky zbytek dne.
Doplňuji:
Ja se prave na videa divat nemuzu, mam malo netu na mobilu a jsem na chate, dival jsem se na obrazkovy postup a ten mi nesel a proto me napadlo jestli neco nedelam spatne, mrknu se na videa a doufam ze tedy uvidin rozdil, diky za prispevek :)

Odpovědi:

Bronzový

Možná jsi díval na špatné youtube video, jsou tam skvělá videa. já jeřába taky podle toho zkusil. Použít se dá obyč. kanc. papír, začni něčím jednoduchým pokud ti to nejde.

Bronzový

Jestli chcete poradit ohledně papíru, tak pro mě byl v začátcích nejlepší takový ten trhací bloček na poznámky. Je akorát tak silný , většinou se prodávají čtvercový, tak se nemusí nic stříhat, dobře se ohýbá a hlavně- je jich hodně, když se něco nepodařilo, utrhla jsem další a hotovo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.