lukino185

Otázky a odpovědi

Může mi někdo objasnit význam tohoto serveru? Mám zvláštní pocit, že drtivá většina tázajících se tu ptá na naprosté voloviny, na které najdou odpověď v každém vyhledávači a drtivá většina odpovídajících místo aby psali své vlastní zkušenosti, a tudíž odpovídali jen na to, co opravdu znají, tak si tady jen honí triko a překopírovávají informace, které právě najdou v těch vyhledávačích.

Nejlepší odpověď
iceT

Původní význam tohoto serveru byl jiný než je dnešní koncepce,musel by ses prohrabat těmi začínajícími otázkami tak 3 roky zpět jak to tu kdysi vypadalo.Taky by nebylo na škodu projet zdejší vyhledávací lištu,ježto stejná nebo obdobná otázka tady byla již nesčetněkrát,prý nač je tento server.Ale odpouštím ti.:-)
Sice máš pravdu v tom,že spousta dotazů by se dala rychleji vyhledat na netu,to jo,taky že se sem zakládá spousta volovin a nesmyslů,ALE spousta lidí neví jak najít to,co hledají.
Sice to asi nebude drtivá většina,co se ptá na kraviny,a ani drtivá většina neodpovídá pouze odkazy,tedy si nehoní triko.Pokud nekdo nění schopen si najít,to co hledá,proč mu neposlad odpověď formou odkazu,kde je vše napsáno a popsáno lépe,než to psát vlastními slovy(trochu zdlouhavé).Většina těch odkazů je uvedena jako zdroj,takže o henění trika snad nemůže být ani řeč.
A význam serveru?Nevím,tak se zeptám na odpovědi.cz.

Další odpovědi
ten který je

Máš dvě možnosti,bud to vlastním přičiněním zlepšit a nebo se tu na to vykašlat.Tak se předved.;-)

Led_

Význam – Položiť otázku, odpovedať na ňu – Získavanie informácií
Medzitým si pozrieť ak sa zjavujú nejaké reklamy, prípadne i kliknúť na ne (týmto spôsobom stránka zarába na svoju prevádzku)

„tu ptá na naprosté voloviny,“ formulácia sa mi nezdá správna.
Každý má právo na otázku podľa vlastného uváženia, pokiaľ nie je v rozpore s pravidlami tejto stránky. Pohľad na ňu môže, dokonca musí byť rôzny (veď nie sme stroje), pre niekoho je to banalita, volovina, pre niekoho životne dôležitá informácia.
„najdou odpověď v každém vyhledávači“ – ak poznajú tie správne slová na vyhľadanie. Nie každý sme zbehlí,
niektorí sa narodili „s počítačom v hlave miesto mozgu“ je to pre nich prirodzený spôsob života,
niektorí len teraz (bez ohľadu na vek) robia prvé „detské“ dotyky a prvé krôčky s výpočtovou technikou.

  • iv-II. sa poteší, že je z nej „drtivá většina odpovídajících… tak si tady jen honí triko“ krásny vtip – jediná tu nahlas kričí, že chce tričko :))

„a překopírovávají informace, které právě najdou v těch vyhledávačích“ je zbytočne písať celý text, keď stačí odkaz na uvedený zdroj. Je to akoby ste miesto telefonovania, poslali len SMS so skratkami, šetríte čas a miesto…
kopírovanie časti informácií s odkazom, kde si nájdete zvyšok textu, či obrázok je najrýchlejší bežne užívaný spôsob komunikácie na internete

anonym

Tak rozhodně takhle to není. Máš pravdu, že se tu vkládá spousta nesmyslných a zbytečných dotazů. Za kritiku tohoto nešvaru jsem schytala spoustu urážek od zdejší skupiny rebelantů. Vkládání odkazů (nebo upozorňování na „šedou lištu“) má většinou jediný účel – upozornit tazatele na to, že si mohl velmi jednoduše najít odpověď sám.
Tento servr je poradna. Jenom někteří lidé neznají význam tohoto výrazu, nebo jej úmyslně popírají a snaží se za každou cenu Odpovědi.cz „předělat“ na další chat.
Tvoje ponětí o tom, jak má vypadat správná odpověď také není zcela objektivní. Někdy je třeba zkušenosti podložit zněním zákona a podobně.

anonym

presne.
je to proste pračka na prachy.
Okamura by tio o tom mohol niečo povedať, ten do toho prachy vrazil (či aj niekto iný, teraz neviem?).

zjentek

když jsem sem přišel, dostával jsem odpovědi typu „tys tady se svými duchaplnými otázkami chyběl“. Pak jsem se dotyčnému a hrstce jemu podobných podíval do profilu a učinil jsem objev, že všechno je relativní. Teď se dívám na tvou otázku a utvrzuje mne to v mém objevu. Což znamená, že jsi stejně zralý jako já a ti, co mi to psali, rozdíl je jen v tom, kdo chce sebekriticky začít u sebe a kdo „hledá v druhých“. Teď, když už to víš, znáš i význam webu. A to říkám i přesto, že všechno, co jsem tady naplkal, jsem vytáh z mozku, ne opsal.

annas

Ad kri kri. Peníze do Odpovědí nikdo nevrazil. Ode DneD se charakter Odpovědi hodně změnil. 🙂

Led_

Icet, žiaľ už tu nie sú mnohé príspevky, hlavne tie zo začiatku.
Cenzúra, riadená i živelna funguje stále.