kulichmulich

Otázky: 1.Co to znamená 2.Mám mu to říct?

1, Čau, jsem zamilovaný do kluka a jedné holky, ale víc mě přitahuje ten kluk, co to znamená? (jaká sexuální orientace)
2. Vypadá to tak, že ten kluk je taky asi na kluky, mam mu to říct?(že se mi líbí).
Doplňuji:
Mimochodem, ten kluk je muj poměrně velký a důležitý kamarád ;)

Odpovědi
Thomasons

  1. Pravděpodobně jsi bisexuál – to znamená, že tě sexuálně i citově přitahují jak muži, tak ženy
  2. Když mu to neřekneš, nic tím nevyřešíš a budeš sám jako já :D

ladaadal

1-Jde o to čemu říkáš „zamilovaný“. Je možné, že jsi gay, ale to musíš zjistit sám.
2-Pokud jsi gay a nedělá ti problém zdělit to světu, zkusit to můžeš, stejně jako u holky to buď přijme nebo tě odpálkuje. Ve druhém případě počítej s tím, že to o tobě rozhlásí po širokém okolí.

ponovotny

jak to dokážeš být zamilovaný do dvou lidí současně?