Avatar uživatele
anonym

Otázka ženatým/vdaným:byla vám na svatbě nevěsta unesena?/byla jste unesená nevěsta?

jak jste jako hlavní protagonisté tohota českého svatebního zvyku vyvázli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? vagra, kapka před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Ano,byla jsem unesená nevěsta.Unesli mě do restaurace,kam jsem často s kamarádkami a kamarády chodila,personál ale nevěděl,že se vdávám.Takže z toho byl docela poprask!Novomanžel přijel,zaplatil útratu a odvezl si mně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Tak u nás to byla celkem sranda. Unesli mě bývalí manželovi svěřenci z roverskýho oddílu. No prostě banda kluků. Odvezli mě do jedné ze sousedních vesnic, ale nenechali žádného „nápovědu“, takže mě manžel musel fakt hledat po všech okolních vesnicích, jezdili s kámošem autem. My byli zatím v jedné hospodě. Manžel mě tam pak uviděl oknem a místo aby normálně přišel a platil výkupné, tak tam vlítnul a unesl si mě zpátky. Byla to sranda. Kde jsou ty časy… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Dobře načasovaná otázka.
Dnes je tomu přesně čtyřiačtyřicet let, kdy mi byla novomanželka unesena.
Vypátral jsem ji asi za dvě hodiny.
Byla mi, po krátkém vyjednávání, vrácena.
Ovšem za poměrně drastické výkupné.....:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Já to „štěstí“ neměl,a tak pořád čekám.Ale po 42 letech,se pomalu smiřuji s porážkou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já jsem protestovala a utekla jsem do lesíka u restaurace,aby mne neunesli.Tam mě manžel našel:D:D:D
Měla jsem strach , protože nedávno před naší svatbou se stala nehoda právě při únosu nevěsty a tak jsme se báli oba ,aby se něco nepřihodilo.

a gratuluji vargovi a jeho ženě k dnešnímu významnému výročí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Byla mi unesena. Předem jsem oznámil, že si to nepřeji, nepovažuji to totiž ai za žádný český zvyk, je to aý novodobá smyšlenka,a že nikam pro nevěstu nepojedu a taky jsem nejel.
Potom se již i ozali kde jsou, během výletu poroučeli, hodovali i s celou hospodou. Když nikdo nejel, popůjčovali si peníze a vrátili se zpět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na našich svatbách se únos přímo zakázal. Pokud není domluveno kam se jede, tak potom celá svatba – atmosféra, když se nevěsta hledá je narušená. Občas dochází i smutným událostem, protože ne vždy jezdí střízliví řidiči.
Lepší je vyplatit střevíček apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek