quentos

Otázka zejména pro muže (ano, čtete dobře i navzdory textu níže): Kolikrát se vás již reklamy na Odpovědi.cz tázaly,

zda „jste těhotná“?
Mě již nesčetněkrát.

Nejlepší odpověď
zjentek

A jsi? ..no mne dostali na to krajkové prádlo jen za 99, když běžná cena je 1528. To už by se mi vyplatilo nosit ..a košíčky bych mohl večer využít jako klapky na uši

Další odpovědi
arygnoc

ani raz.
javascript mám vypnutý.
a ABP preventívne zapnutý.

beer

Od té doby co mám ABP již ne ))
Doplňuji:
Před tím ale mnohokrát a nejen tady, reklamy otravují naprosto všude. Proto ABP a je klííídeček ))

anonym

Co je to reklama? Používám Adblock Plus a NoScript http://noscrip­t.net/. Nic nemá šanci a sám určuji kdy nástroje použít.

marci1

Těhotná ? Tak to by ještě nebylo to nejhorší ! Mě to pořád nabízí krémy proti vráskám ! Potom se musím jít podívat do zrcadla na skutečný stav věci a říci si: nejsou, bohudík ! 🙂
Doplňuji:
Díky. Adblock Plus a mám klid.

Bedy

Mě se neptaly – v mám v Internet Exploreru nainstalované České AdBlock Filtry a Easy list standard. Vizte http://www.ie­gallery.com/trac­kingprotection­lists

honza19hk

mě se teda nic takového nezobrazuje.

anonym

AdBlockPlus má výhodu, že lze tvořit vlastní listy na blokování, přidávat reklamní okna do bloku, pokud je nemá podchycené.

briketka10

ani nemůžu být :(

Lucijej

Horší by bylo, kdyby se to ptalo: " Jste těhotný?" :o)

briketka10

Lucilej,
:D