Anett.S

Otázka vzathující se na klasický problém – mikrofon.. nemůžu nikde najít řešení, ačkoliv jsem už prolezla různé diskuze.

Mám zabudovaný mikrofon v notebooku, který mám již dva roky. Mikrofon bez problémů fungoval, ale najednou se zbláznil :D. Na Skypu funguje, ale jakmile chci nahrát video na webkameru, nejede a přitom jsem ho nikde nevypínala a dřív to normálně šlo. Prolezla jsem různá nastavení a nemůžu tomu přijít na kloub. Poradí mi někdo?

Odpovědi
cochee

Pokud neuvedeš software, který k tomu nahrávání videa na webkameru používáš, tak ti neporadí asi nikdo, dotaz je příliš obecný a dává málo informací.