nimecacek

Otázka v popisu…

Kolik tekutiny se odpařilo při přípravě svařáku ze 2 l červeného vína, 0,5 l brandy a 1 l vody, vařila-li se směs 15 minut? (uveď množství v mililitrech)

Nejlepší odpověď
anonym

Ta otázka je neúplná (až nesmyslná) – musíš ještě přidata další údaje (např. výkon zdroje tepla, ztráty tepla, množství alkoholu ve směsi…).

Další odpovědi
led

K popisu je dobré pridať aj názov školy a triedu. Meno žiaka netreba, bude jediný, čo to napíše podľa týchto neúplných údajov správne…