SengSS

Otázka spíš pro ženy : Jak by měl být vysoký muž ???

Přijde mi že jsme nějácí malí osobně znám asi jen 15–20 chlapů co mají více jak 195 jinak všichni kolem 175–180 , nepříjde vám to ( ženám ) že je to moc málo , přeci muž má být vysoký a mohutný je to snad nějákým degenerováním a když jedu sockou tak i třeba ve vagonu je vždycky jen jeden dva co jsou vysocí a ostatní jsou prostě malí a když tam náhodou není ten vysoký tak si příjdu dost vysoký jak mají osotatní těch 175–180 ale když pak přijde někdo kdo má 195 tak je to hned jiné a člověk si uvědomí že je sice vyšší než jiní ale od dost menší než ti vyšší ..,

Stačí vám ( ženám ) když je muž stejně vysoký nebo třeba jen o 5 cm up , a co když si musíte vzít podpatek není to divné že jste pak vyšší ???
Doplňuji:
No to píšete teď , ale podívejte se na tisíce anket a tam je jasně dané prostě vysoký chlap a hlavně dobrá tak tedy i menší ale ten často nemá ani šanci se dostat ke slovu jelikož třeba na nějáké oslavě si žena všimne první toho velkého i když je fakt že i u těch anket bylo že když u toho byla kamera tak ženský začaly žvanit ( s prominutím ) o duchovnu charisma atd ..... ,

Hele ženský teď si samy sobě přiznejte lžete mě ( chlapům ) nebo spíše samy sobě 😉 .....

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jak jsi přišel na to, že by člověk měl mít dva metry?

V současné době má člověk největší výšku v historii.
Doplňuji:
Výška chlapa nedělá. Co na tom, že má dva metry, když jinak je tintítko a ještě k tomu podpantoflák......

Zdroj: http://www.ves­mir.cz/clanek/pro­meny-vysky-postavy-v-prubehu-veku

Další odpovědi
iceT

Mě by asi moc nevadilo,kdyby byl chlap stejně vysoký nebo menší než já,měl by ale mít jiné kvality než jen výšku.Můj tatík je menší než moje mamka a nikdo se nad tím nikdy nepozastavoval.Ona výška třeba ve vztahu není moc podstatná,tam jsou důležité jiné aspekty,a v životě je přílišná výška asi stejně na obtíž.Třebas můj spolužák na základce meřil 205 cm a spolužačka 185,ona už moc nevyrostla,on se vytáhl do 213 nebo 215 cm.
Doplňuji:
Já sama sobě a asi ani tobě nelžu-už mi není -náct, aby mě muž zaujal jen zjevem,muž je celek,který mě zaujme a ne jen to,že je vysoký.Výška není není důležitá,jiné věci jsou důležitěší,ale to nejde hned poznat,jaký člověk je.Ty ankety-záleží kolika žen a jakých žen v jakém věku se dotazovali.Pokud vybrali jen určitý vzorek z populace,tak je jasné,že odpovědi budou skoro stejné.Pokud bych si prvně všimla někoho většího,ale ten větší by se prezentoval jako pablb,což lze zjistit z vyjadřování,tak je snad jasné,že budu lovit v mělčích\menších vodách.
No a když už jsme u toho,tak jak si muži vybírají ženy?Někdo kouká po kozách,někdo po postavě,někdo po vlasech,ale o to jaká je žena uvnitř se málokdo zajímá hned,takže muž taky kouká napřed po zjevu a hned si všimne labutě,ale o myšku nezavadí,ale pokud se labuť bude prezentovat jako kachna,tak snad má šanci i ta myška.A stejně jsou nějaké ankety nanic.

anonym

Měl by být „tak akorát“. Každá to máme jinak. Vadil by mi menší muž, než jsem já. Rozptyl mám tak +8cm nad svou výšku, až 185, ale to už riskuji bolesti v oblasti krční páteře. Sama sobě nelžu a nemám zapotřebí lhát ani jiným.

led

Niekedy duševná veľkosť zatieni fyzickú veľkosť muža.
Mohutný vysoký krásny muž s rozumom dieťaťa, to má byť ten idol?
Fyzicky vysokého, či nízkeho človeka spoznať, až keď je možnosť porovnať jeho výšku so známou výškou. Ale veľkého človeka poznáte podľa jeho konania.

pusinka50

Mně na výšce partnera záleží. Počítám i s podpatky. Má výška je 172 cm a s podpatky cca 177 cm. Nechci menšího partnera, připadala bych si jak jeho maminka, musím mít partnera od cca 180 cm výše, ale ne zas moc, tak do max 186 cm, abych nemusela stoupat na špičky, kdybych mu chtěla dát pusu

honza19hk

já mám 209 cm a žádná výhoda to moc není.Musíš si pořád hlídat futra,autobusy atd…

pizlicka

185CM,AZ 190CM.TECH 185CM MI STACI,SAMA MAM175CM.

anonym

výška je irelevantní, každej je individuální a každýmu se líbí něco jiného 🙂
z psychologického hlediska, bych řekl, že ženy si budou instinktivně hledat takového partnera s kterým se budou cítit v bezpečí a budou s ním rádi. já osobně si vybírám drobné dívky, abych byl o něco vyšší. 🙂

hanulka11

mám ráda vysoké chlapy a mám vysokého doma – hodně vysokého

Lucijej

No to většinou ženský mluví o svých představách o ideálním chlapovi, ale realistická ženská nežije ve snech a je v kontaktu chlapama bez ohledu na výšku, teda samozřejmě existujou vyjímky, u kterých je vzhled až na prvním místě.
A taky je potřeba rozlišovat puberťačky, se kterým hormony třískají ode zdi ke zdi, postpuberťačky a vyzrálé ženy ;o)

Já jsem třeba celé tenační protancovala s klukem, který byl o půl hlavy menší než já v podpatkách a žíly mi to nervalo…