Kai

Otázka spíš pro pány, ale i pro ženy. Je lepší malý zadek, nebo pořádně velký vypracovaný?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
arygnoc

Velký, vypracovaný

Doplňuji:
chýba „jiný“.

každý ma do seba to „svoje“.

ale otázka sa cení.

;)

[na čo asi myslím?]

Další odpovědi
www

Malý

Doplňuji:
Jak komu, mmj. velký vypracovaný neznám.
Některá má zkrátka prdelku jak dva kmínky, jiná jen prdelku a další jen prdel 😁

suaeda

Velký, vypracovaný

Doplňuji:
Rovněž se přikláním k názoru, že chybí další odpověď. Např. „jiný“. Osobně se přikláním k názoru, že k celému tělu mají být přiměřené všechny jeho součásti. Pak je to pěkné. Je ale dobře a je to i hezké, když má žena vypracovanější pěknou zadní část. A víc netřeba dodávat.

plavala

Velký, vypracovaný

Pokud mám být upřímný, tak větší zadeček je nejhezčí, plnoštíhlost slečnám a ženám sluší v mých očích nejvíc. (Můj celkový pohled na postavu je širší hrudník, pánev, větší prsa)
Můj ideál (Klidně ale může být žena i výrazně širší, rozhodně nejsem u žen fanoušek hubenosti.

http://fototu­be.cz/wp-content/upload­s/2012/11/f336187eb76537­9a93a11c31db87a24c­.jpeg

ladaadal

Malý

Doplňuji:
Každému se líbí něco jiného, já mám rád malé.

WenizZ

Velký, vypracovaný

Doplňuji:
Vypracovaný,(os­valený),ale zase né moc :)